Niderlandy są popularną destynacją wśród naszych rodaków. Jeździmy tam bowiem nie tylko po to, by zarabiać pieniądze, ale także w celach rekreacyjno-turystycznych. Jednak ilość, jak i jakość połączeń międzynarodowych nie dla wszystkich jest satysfakcjonująca.

Ile kosztuje bus z Olsztyna do Holandii?

bus olsztyn holandiaDlatego też, rozumiejąc potrzeby podróżnych, powstało wiele prywatnych przedsiębiorstw, które zajmują się przewozem komfortowymi busami. Jest to alternatywa dla ogólnie znanych przewoźników, którzy nieco za bardzo oswoili się z myślą, że są na rynku jedyni i podróżujący są tak naprawdę skazani na ich ofertę. Na szczęście to się zmieniło i teraz podróż z Olsztyna do Holandii może być nie tylko bardziej spokojna i komfortowa, ale także szybsza. Jest tak, ponieważ busy nie mają postojów i są na miejscu nawet o dwie-trzy godziny szybciej niż standardowi przewoźnicy. Szybki bus Olsztyn Holandia odjeżdża codziennie, a ilość kursów uzależniona jest od ilości chętnych osób. Najczęściej jednak, z naszego miasta, nie odjeżdżają więcej niż dwa busy dziennie. Ze stolicy Warmii i Mazur do Holandii nie jest tak daleko, jak z innych części naszego kraju, toteż bilety są tańsze, niż na przykład dla pasażerów, którzy odjeżdżają z Rzeszowa lub Lublina. Warto nadmienić iż w busie jest zainstalowana klimatyzacja, WC, Wi Fi oraz bardzo wygodne, szerokie i regulowane do pozycji pół-leżącej, fotele. Takie pojazdy przewozić mogą jednocześnie nie więcej niż dwudziestu-trzydziestu pasażerów.

Skorzystanie z oferty prywatnych, aniżeli tradycyjnych przewoźników jest korzystne nie tylko pod względem materialnym. Oszczędzamy bowiem także czas, a podróż jest znacznie bardziej komfortowa i spokojna, gdyż liczba pasażerów i ich różnorodność jest znacznie mniejsza.