27

Długo szukałam odpowiedniego kosmetyku do mycia twarzy, który nie sprawiałby, że po jego użyciu będzie ona podrażniona, szczypiąca i zaczerwieniona. Pomimo stosowania żelu przeznaczonych do skóry wrażliwej wciąż miałam z nią problemy i dopiero zmiana kosmetyku na taki, który ma delikatniejszą konsystencje sprawiły, że moja cera odzyskała dawną kondycję.

Delikatne pianki do twarzy

pianka oczyszczająca do twarzyWielokrotnie testowałam coraz to nowsze produkty pojawiające się na rynku służące do pielęgnacji twarzy, lecz niestety w zasadzie każdy z nich mnie podrażniał w większym lub mniejszym stopniu. Początkowo myślałam, że może po prostu za mocno masuję buzie podczas jej mycia, ale najdelikatniejsze ruchy nic nie dawały. Twarz mnie szczypała i musiałam stosować dodatkowo drogie kremy, które nieco koiły to uczucie. Dopiero niedawno szukając nowego produktu dopowiedziałam się czym jest pianka oczyszczająca do twarzy i postanowiłam spróbować zwłaszcza, że coraz więcej dziewcząt bardzo sobie ten produkt chwaliło. Obecnie mogę stwierdzić, że z całą stanowczością należę do tej grupy ponieważ to własnie pianka okazała się lekiem na całe zło. Podczas jej pierwszego użycia od razu poczułam, że jest na bazie naturalnych składników ponieważ nie pachniała tak intensywnie, a jak się chwile potem okazało jej konsystencja była naprawdę przemiła, a czyszczenie buzi stało się dla mnie niezwykle komfortowym i przyjemnym doznaniem.

Pianka do twarzy to pierwszy produkt do mycia buzi, który nie wywołał u mnie żadnych skutków ubocznych. Mimo swojej delikatnej i puszystej formuły doskonale oczyszcza twarz ponieważ z mojej zniknęły nawet wągry na nosie! Ponadto zauważyłam, że pianka ma bardzo silne działanie nawilżające i kojące. Jestem bardzo szczęśliwa, że wreszcie znalazłam odpowiedni kosmetyk dla mojej skóry twarzy.