Pracuję w jednej z wielkim firm, która zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami. Do moich zadań należy zarządzanie kilkoma biurowcami położonymi  w centrum miasta. Muszę dbać o to, by panował w nich porządek, aby wszystkie awarie były jak najszybciej usuwane, zajmuję się również wynajmowaniem powierzchni. Bardzo lubię moją pracę, dale mi naprawdę bardzo dużo radości i satysfakcji. Poza tym całkiem nieźle zarabiam.

Profesjonalne mycie okien

mycie okien - krakówW mojej pracy zdarzają mi się różne, często bardzo nieprzewidziane sytuacje, z którymi muszę się mierzyć. Nigdy nie wiem, co mnie czeka, ale wszystkie problemy zazwyczaj natychmiast rozwiązuję. W każdym z biurowców, którymi zarządzam muszę dbać o porządek. Zatrudniam firmy sprzątające, zajmuję się również zlecaniem rzadziej wykonywanych, okresowych prac, takich jak na przykład zewnętrzne mycie okien – Kraków na szczęście jest dużym  miastem i znalezienie w nim firmy, który dokładnie i fachowo umyje okna biurowca nie należy do trudnych zadań. Może jest to nieco trudniejsze, jeśli chcemy znaleźć firmę, która zrobi to za naprawdę niewielkie pieniądze, ale to także jest możliwe do zrobienia. Ja na szczęście już jakiś czas temu znalazłam bardzo fachową firmę, która wykonuje tego typu prace we wszystkich zarządzanych przeze mnie biurowcach. Jest to firma prowadzona przez mojego kolegę, więc tym bardziej mogę wierzyć, że wykona swoją pracę naprawdę rzetelnie. A nie wszystkie firmy myjące okna na wysokościach robią to naprawdę dokładnie. Jednak do pracy wybranej przeze mnie firmy nie mam absolutnie żadnych zarzutów. Za każdym razem okna wymyte są perfekcyjnie. No i oczywiście cena jest naprawdę bardzo korzystna, chyba jest najtaniej w całym mieście. Moim zdaniem jest to najbardziej godna polecenie firma myjące okna. ja na pewno nie zamienię jej na żadną inną.

W każdym biurowcu trzeba od czasu do czasu umyć okna. Ponieważ jest to praca na wysokości, takiego zewnętrznego mycia okien nie możemy zlecić zwyczajnej firmie sprzątającej. Musimy do tego zatrudnić firmę, które wykonuje prace na wysokości. Na rynku istnieje wiele firm fachowo zajmujących się myciem okien oraz innymi pracami na wysokości, warto jest od czasu do czasu z ich usług korzystać. Koszt takiej usługi jest stosunkowo niewysoki.