Owłosione nogi, wrastające włoski to zmora każdej kobiety, ale obecnie i coraz częściej i mężczyzn, którzy coraz częściej również przywiązują dużą wagę do wyglądu. Na walkę z zbędnym owłosieniem jest wiele – można stosować jednorazowe maszynki, żele do golenia, pianki do golenia, plastry z woskiem, usuwanie depilatorem tradycyjnym lub ostatnio nowością depilatorem laserowym. Sposobów jest wiele. Są mniej lub bardzo skuteczne, ale i mniej lub bardziej drogie.

Szukam we Wrocławiu laserowego usunięcia owłosienia

wrocław laserowe usuwanie owłosieniaJa bardzo długo walczyłam ze zbędnym owłosieniem oraz z wstającymi włoskami. Często po depilacji, szczególnie tradycyjnym depilatorem lub po użyciu plastrów z woskiem zauważałam na swoich nogach czerwone punkty. Były to właśnie wrośnięte włoski. Był to dla mnie duży problem i uciążliwa sytuacja. Natomiast golenie nóg tradycyjnymi, jednorazowymi maszynkami było dla mnie zbyt czasochłonne i po prostu mało skuteczne. Już po dniu, dwóch czułam, ze włoski na nowo wyrastają. Było to szczególnie uciążliwe podczas wakacji, wyjazdów. W końcu wyświetliła mi się reklama na komórce: Wrocław laserowe usuwanie owłosienia. Od razu wiedziałam, że to pewnego rodzaju znak dla mnie. Szybko wiec zadzwoniłam do salonu kosmetycznego i umówiłam się na laserowe usuwanie włosków. Efekt widziałam już po kilku zabiegach, byłam więc bardzo zadowolona z efektu, aż nie mogłam uwierzyć, że tak długo walczyłam ze zbędnym owłosieniem, kiedy jest taki łatwy sposób na ich pozbycie się praktycznie w stu procentach. Ponadto sam zabieg nie jest bolesny, ani nieprzyjemny. Wystarczy położyć się wygodnie, a pani kosmetyczna laserem powoli usuwa zbędne włoski. Ja czułam tylko delikatne mrowienie, jednak nie było to bolesne. W porównaniu ze zwykłym depilatorem lub z plastrami z woskiem to bezbolesny zabieg. Wiązka lasera trafia aż do cebulki włoska i powoli osłabia go, w końcu więc włoski wypadają, a nasze ciało zostaje miękki i gładkie.

Bardzo się cieszę, że trafiłam na ten salon kosmetyczny oraz, że w ogóle dowiedziałam, się, że jest taki sposób na usunięcie zbędnego owłosienia. Taki łatwy i przyjemny sposób. Już praktycznie w 100 procentach pozbyłam się włosków z nóg, teraz planuje również depilację laserową na włoski pod pachami. Mam nadzieję, że będę zadowolona.