Tuż po dużym i skomplikowanym remoncie który musieliśmy przeprowadzić oraz po zakupie nowego samochodu – miejskiego SUVa, zbliżały się niebłagalnie urodziny mojego narzeczonego. Zważywszy na fakt, iż on w tym roku podarował mi piękny złoty naszyjnik najwyższej próby z niebagatelnymi, sporymi diamentami musiałam zrobić dla niego coś wyjątkowego.

Kredyt bez zaświadczeń, którego potrzebowałam

szybki kredyt bez bik i zaświadczeńOk, przyznaje bez bicia, totalnie zapomniałam o urodzinach mojego partnera. Coś mnie oświeciło około czterech dni przed tą szczególną datą. Pomyślałam, to okrągła rocznica – trzydziestka, nie mogę nawalić i muszę mu sprezentować coś wyjątkowego. Zrobiłam pyszną czarną kawę, chwyciłam za mój smartphone i zatopiłam się w czeluściach internetu. Bezproblemowo udało wyszukać się mi szybki kredyt bez bik i zaświadczeń. Bardzo szybko wypełniłam wniosek online, zajęło mi to około trzy minuty. Po niecałych piętnastu potrzebne mi pieniądze były już na moim koncie. Cóż to była za ulga. Będzie wielka niespodzianka, wszak po naszych ostatnich wydatkach narzeczony na pewno nie podejrzewał, że przygotuję coś ekstra dla niego. W głowie miałam już od dawna plan na prezent dla niego, teraz miałam i środki na jego realizację. Wystarczyło ponownie przeszukać sieć, wypełnić parę rubryczek i niespodzianka gotowa. Czas zarezerwowany. Czekamy te kilka dni i zobaczymy jaka będzie jego reakcja. W dniu, tym dniu zapakowałam chłopaka do samochodu pod pretekstem odwiedzenia nowego sklepu. A pojechaliśmy na skoki spadochronowe…

Takich historii jak moja jest pewnie mnóstwo. Gdyby nie kredyt, który udało mi się znaleźć i tak szybko załatwić wszystkie potrzebne formalności niespodzianki dla mojego narzeczonego nie byłoby. Nie udałoby mi się spełnić jego marzenia od dzieciństwa. Być może za rok wpadnie mi coś nowego do głowy i znowu będę potrzebować zaszczytu gotówki na realizację mojego pomysłu.