Wraz z moją narzeczoną w przyszłym roku planujemy ślub wraz z weselem dla gości. Pół roku temu zarezerwowaliśmy salę oraz kościół. Niestety terminy są teraz bardzo oblegane. Wydarzenie ma się odbyć w piątek, ponieważ koszta są mniejsze, a poza tym później można mieć jeszcze weekend, żeby odpocząć. Zaplanowaliśmy elegancką imprezę w pięknym pałacyku. Teraz najwyższy czas na zajęcie się listą gości oraz wybraniem projektu zaproszeń ślubnych. 

Eleganckie zaproszenia na wydarzenie

eleganckie zaproszenia ślubneObecnie panuje moda na organizację wesel w styku boho, niestety ani ja ani moja narzeczona nie przepadamy za tym stylem. Od zawsze rozmawialiśmy o eleganckim lokalu, pięknych żyrandolach, efektownych, ale gustownych dekoracjach. Obecnie na etapie wybierania projektu zaproszeń, również poszukujemy osoby, która ma w swoim portfolio eleganckie zaproszenia ślubne. Ze swojej strony chciałbym, żeby był to prosty wzór, który jednak będzie wskazywał na styl całego wydarzenia. Bardzo podobają mi się projekty z tłoczeniem i elegancką czcionką, a całość otoczona jest piękną czerwoną wstążką. Oczywiście kolor wstążki dopasujemy do wystroju sali i dekoracji, żeby całość była spójna i estetyczna. Obecnie w internecie można znaleźć wiele osób, które oferują właśnie takie eleganckie zaproszenia ślubne. Niektóre z nich to drukarnie, które produkują zaproszenia w dużej ilości, a ich wzory często się powtarzają. Nam natomiast zależy na wzorze, którego nie można spotkać w każdym lepszym sklepie. Dlatego podczas poszukiwań wybraliśmy dziewczynę, która robi wszystko ręcznie. Widzieliśmy jej portfolio, a do tego otrzymaliśmy również próbki materiałów. Nie da się ukryć, że są to papiery i wyroby wysokiej jakości. Pani, z którą nawiązaliśmy współpracę świetnie zna się na swoim fachu. Jak poprosiliśmy o eleganckie zaproszenia ślubne to od razu pokazała nam kilka propozycji połączeń kolorów oraz wzorów tłoczenia. 

Prawdopodobnie temat zaproszeń mamy już za sobą. Teraz czekamy tylko na realizację zamówienia. Próbkę pierwszego zaproszenia już otrzymaliśmy i jest świetna. Przed nami najgorszy etap, czyli rozwożenie zaproszeń po rodzinie i znajomych. Jest to pracochłonny proces, a wiadomo, że czasu na organizację wszystkiego będzie coraz mniej. Mam jednak nadzieję, że wszystko uda się tak jak sobie zaplanowaliśmy.