Dzisiaj miałam spotkanie z moją siostrą. Poprosiła mnie o pomoc. Miałam ostatnio remont w moim mieszkaniu. Korzystałam z pomocy architekta, który doradził mi jak powinno wyglądać moje mieszkanie. Mogłam sobie na to pozwolić i jestem z tego faktu zadowolona. Architekt trafił mi się z pasją i bardzo dobrze mi się z nim współpracowało.

Siostra wybrała najlepszy blat

blaty kuchenne śląskMiał pełno pomysłów od razu wyjaśniał dlaczego zrobił by tak a nie inaczej. Podobało mi się to bo dzięki temu dużo się nauczyłam i dlatego siostra poprosiła mnie o pomoc. Ona niestety nie miała takich możliwości żeby zatrudnić architekta. Liczyła każdy grosz ale postanowiłam pomóc jej jak najlepiej potrafię żeby tanim kosztem fajnie zrobić u niej kuchnie. Zainwestowałyśmy w meble z marketu. Spodobały nam się i ich jakość była całkiem dobra. Siostry kuchnia ma standardowy wymiar więc mogła sobie  pozwolić na takie meble. Przekonałam ją że warto zainwestować więcej pieniędzy w blat. Blaty kuchenne śląsk są bardzo ważne. Korzystamy z nich non stop trakcie gotowania czy szykowania posiłków. Blaty kuchenne śląsk musza być wytrzymałe i odporne na temperaturę. Wówczas możemy swobodnie gotować i piec i nie martwić się czy możemy na blat coś położyć czy nie. W sklepie sprzedawca polecił nam najlepszy blat, który mieli na stanie. Był bardzo solidny, gruby i wytrzymały na różne czynniki.

Idealnie pasował jeżeli chodzi o kolor do zakupionych mebli. Sklep oferował również montaż i siostra się na niego zdecydowała. Sama nie miałaby takich możliwości a dzięki fachowcom będzie mogła szybciej z kuchni korzystać. Fachowcy sprawnie wykonali swoje obowiązki. Kuchnia była gotowa. Bardzo nam się podobała. Nie kosztowała dużo a była bardzo dobrze urządzona. Siostra dobrze się w niej czuła. 

Kategorie: Dom i ogród