Większość par ma w swojej sypialni różne warianty oraz kolory bielizny erotycznej. Jest to bardzo ciekawy sposób, który potrafi rozpalić ogień między kochankami. Jeśli poszukujemy czegoś, co wzbogaci nasze życie erotyczne, możemy eksperymentować z nieco innymi modelami niż standardowe biustonosze oraz majtki.

Bodystocking sposobem na rutynę

bielizna bodystockingJeśli nasz związek trwa już wiele lat, to po jakimś czasie w życiu pojawia się rutyna. Mowa tutaj nie tylko o życiu codziennym, ale także erotycznym. Te same pozycje, te same przyzwyczajenia i być może ta sama bielizna, która po czasie przestaje już rozpalać zmysły. Wtedy jest idealny moment na spróbowanie czegoś nowego. Ciekawą propozycją jest bielizna bodystocking. W tym modelu bielizny zasłonięte jest niemal całe ciało, jednak materiał, z którego została ona wykonana sprawia, że prześwituje, a więc stanowi zachętę dla partnera. Taka bielizna może być dużo ciekawsza niż standardowe modele, które już na pewno dobrze znamy. Jeśli szukamy ciekawych modeli bodystocking, warto będzie odwiedzić hurtownię erotyczną online. Znajdziemy tam mnóstwo wzorów i rozmiarów. Tutaj nawet panie plus size nie muszą martwić się o znalezienie rozmiaru. Bielizna ta jest zazwyczaj wykonana z takiego samego materiału jak rajstopy, a więc jest bardzo rozciągliwa. Warto jednak odpowiednio dobrać rozmiar. Wtedy bielizna będzie doskonale leżała i podkreślała atuty naszej figury. Starajmy się na nowo obudzić w sobie pożądanie, korzystając z nowoczesnych modeli bielizny, a także gadżetów erotycznych. Nie musimy wstydzić się przy zakupie tego typu artykułów, ponieważ wszystko zostało stworzone z myślą o ludziach.

Raz na jakiś czas warto wypróbować z partnerem czegoś nowego. Jeśli jeszcze nigdy nie korzystaliśmy z bielizny typu bodystocking, warto jest to zrobić. Bielizna ta jest niesamowicie kusząca i wspaniale podkreśla atuty kobiecej figury. Fundując swojemu mężczyźnie pokaz w tej cudownej bieliźnie, z całą pewnością obudzisz w nim pożądanie.